Ceník

Ceny jsou orientační. Záleží na požadavky klienta, délce produkce a okolnostech. 

Svatba

Hudba pro svatební obřad 
Ve výběru hudby pro svatební obřad je klíčovým faktorem místo konání. Každé místo má svou jedinečnou atmosféru a charakter, a tak by hudba měla být citlivě vybrána k tomu, aby doplnila prostředí. Například pro venkovní obřady může být vhodná živá klavírní hudba, zatímco pro interiérové prostory můžete zvážit klavírní nebo písňové skladby. Při výběru písní je tedy důležité brát v úvahu nejen vkus novomanželů, ale i specifika a atmosféru místa, kde se svatební obřad koná.

3000 - pouze klavír nebo zpěv s hudebním podkladem
5000 - klavír se zpěvem

Hudba k dalším částem svatebního dne
+ 1000 Kč /1 hodina hry (pouze klavír nebo zpěv s hudebním podkladem)
+ 2000 Kč /1 hodina hry (klavír se zpěvem)

------------------------------------------------------

Hudba pouze ke slavnostnímu svatebnímu obědu, nebo jiné části svatebního dne
Vytvořte jedinečnou atmosféru během. příchodu novomonaželů svatebního oběda nebo hudby k poslechu s naší příjemnou a originální klavírní hudbou. Klavírní melodie nejen doplní slavnostní chvíle vašeho oběda, ale také nabídnou hostům možnost poslechu známých písní, zatímco vy budete zaneprázdněni focením. Živá hudba je navržena tak, aby byla poslechová, nijak nerušivá, a dodává vašemu svatebnímu dni jedinečný hudební ráz. Mějte na paměti, že klavírní hudba může být doplněna i o zpěv, aby se ještě více podtrhla nálada a emoce během této slavnostní události.

3000 - 5000 Kč/2 hodiny- pouze klavír nebo zpěv s hudebním podkladem
5000 - 8000 Kč/2 hodiny - klavír se zpěvem 

Živá hudba pro oslavy a večírky

Naše vystoupení na míru jsou unikátním dárkem, který vytváří nezapomenutelné zážitky. S osobním přístupem k umělecké tvorbě vytváříme individuální hudební a pódiové vystoupení přesně podle vašich představ. Nezáleží na tom, zda je to pro významnou událost, jako je svatba, nebo pro radostné oslavy narozenin. Naše široké portfolio umožňuje výběr žánrů, od intimních sólových představení až po dynamičtější vystoupení, které může být okořeněno interaktivitou. Dávejte dárky, které nejen potěší, ale také vytvoří neopakovatelný zážitek plný hudby a uměleckého zážitku. 

5000 - 10 000 (dle požadavku)

Předehry nebo doprovodná hudba pro životní události

Hudba zaujímá výjimečné místo při každé životní události, a naše rozmanité skladby jsou jako hudební paleta, která dokáže vyjádřit různé pocity. Pro smutnější události, jako jsou pohřby, máme dojemné skladby, které doprovodí vzpomínky s respektem a úctou. Ať už jde o svatbu, rozlučku se svobodou, nebo jakýkoliv jiný okamžik, naše hudba je tu, aby podtrhla jedinečnost každého emocionálního zážitku.

3000 - pouze klavír nebo zpěv s hudebním podkladem
5000 - klavír se zpěvem

Výběr skladeb dle přání klienta

Výběr skladeb dle přání klienta je záruka spokojenosti a přizpůsobení se přesně podle individuálních preferencí a požadavků posluchače.

600 - za píseň, která není v nabídce

Technické zajištění (stage piano, zvuková aparatura)

Technické zajištění zahrnuje veškeré potřebné prvky, jako je zvuková aparatura a dodání stage piana, k prokvalitnění a úspěšné provedení hudební produkce.

2000 - stage piano
2000 Kč - aparatura
Aparatura a stage piano je v ceně vystoupení.  

Případné cestovní náklady

Naše cestovní náklady jsou transparentní a odpovídají skutečné vzdálenosti. Bez ohledu na místo, na které potřebujete naše služby, vytváříme spravedlivou a efektivní strukturu cestovních nákladů. 

0 - Krnov a okolí (do 15 km)
8 Kč za 1 Km/cesta tam i zpět

Individuální dohoda na délce a rozsahu hudební produkce

Naše individuální dohody ohledně délky hudební produkce zajišťují, že každý projekt má svůj vlastní jedinečný charakter. S důrazem na personalizaci pracujeme s vámi, abychom stanovili optimální délku a strukturu hudebního obsahu, bez ohledu na to, zda se jedná o krátké melodické intermezzo nebo rozsáhlejší hudební skladby. Naše flexibilita umožňuje vytvořit produkci přesně odpovídající vašim požadavkům. Prožijte hudební zážitek na míru, který se dokonale integruje s atmosférou vašeho projektu či události. 

Moderace

Naše moderátorské služby přinášíme s osobním dotekem a péčí o každý detail. S námi dvěma v čele zajišťujeme, že vaše svatby, večírky, oslavy a události budou unikátní a plynulé. Naše moderování reflektuje naše individuální přístupy a umožňuje vám plně si užít každý moment vašich speciálních okamžiků.

1000 - 10 000 - dle rozsahu 

Koncert

Přivádíme vám koncertní duo DuoDenil, spojující virtuozitu klavíru a emotivní zpěv. Naše nabídka zahrnuje pestrou paletu hudebních žánrů od klasiky, operety a muzikálu až po moderní repertoár. Oživte svou událost nezapomenutelným hudebním zážitkem, kde se kvalita setkává s vášní. Vyberte DuoDenil pro hudební atmosféru, která zanechá trvalý dojem.

8000 - 20 000  - DuoDenil

Kontaktujte nás

Vytvořte si webové stránky zdarma!