O nás

Jsme koncertní duo "DuoDenil", které se specializuje na živou produkci hudby. Naše dlouholeté zkušenosti a profesionální přístup nám umožňují vytvořit harmonickou atmosféru a nezapomenutelný zážitek pro naše klienty nejen z Krnova a Moravskoslezského kraje, ale pro všechny, kteří poptávají naše služby po celé České republice, Polsku a na Slovensku. Od klasických melodií až po moderní hity, poskytujeme široké hudební spektrum, které zahrnuje svatební obřady, životní události, oslavy a koncerty. S DuoDenil zažijte kvalitní hudbu spojenou s profesionálním přístupem, který vytváří nezapomenutelné chvíle pro naše klienty.

Koncertní duo "DuoDenil" vzniklo  v roce 2016. Má za sebou mnoho významných koncertů, vystoupení a událostí nejen v České republice, ale také v zahraničí.

Ilona Rédlová - koncertní pěvkyně a zpěvačka

Absolventka konzervatoře v Českých Budějovicích (2003), ze třídy prof. Š. Hraničkové. V roce 1998 získala 1. cenu na XXII. Soutěžní přehlídce konzervatoří v Pardubicích. V roce 2003 byla semifinalistkou mezinárodní soutěže Hans Gabor Belvedere ve Vídni. V roce 2010 získala cenu divadla J.K.Tyla v Plzni na Mezinárodní pěvecké soutěži A. Dvořáka v Karlových Varech. Po maturitě v roce 2000 vstoupila na Univerzitu Mozarteum v Salzburgu do třídy prof. I. Janser – Mayr. Zde měla možnost, v rámci operního studia, ztvárnit roli Marcelliny ve Figarově svatbě. Na Mozarteu spolupracovala s významnými osobnostmi jako např. s N. Singer – dirigentkou z milánské La Scaly, sólistou ze Sydney Opera House S. McLainem. Zúčastnila se mnoha prestižních vystoupení, jako např. Festivalu mladých umělců evropských zemí v Pasově, koncertního turné ve francouzském Nancy, vystoupila na zahajovacím koncertu Dnů francouzské kultury. Hostovala v Moravském divadle v Olomouci, Státní opeře v Bánské Bystrici, Národním divadle v Brně, v Národním divadle Moravskoslezském v Ostravě, v divadle J.K.Tyla v Plzni nebo ve Státní opeře v Košicích. Pravidelně koncertuje v zahraničí (Německo, Rakousko, Maďarsko, Francie). V roce 2009 získala Opavskou Thálii za roli Ljubaši v Carské nevěstě od N.Rimskiho - Korsakova a v roce 2015 získala Cenu diváka ve Slezském divadle v Opavě. Věnuje se též pedagogické činnosti. Mnoho jejích žáků složilo přijímací zkoušky na konzervatoř i univerzitu. V letech 2006 - 2015 byla sólistkou opery ve Slezském divadle v Opavě. V současnosti působí jako pedagog na ZUŠ v Krnově, vyučuje sólový zpěv a vede pěvecký sbor Voices. Věnuje se koncertní činnosti. S Denisou Romanidu tvoří koncertní duo "DuoDenil."


Denisa Romanidu- klavíristka a moderátorka

Svou hudební kariéru zahájila v roce 2005 na ZUŠ Krnov, kde působí dodnes jako pedagog, specializující se na klavír a korepetici. Paralelně s tímto je od roku 2007 členkou Lidového divadla při MIKS Krnov, kde se uplatňuje jako herečka a skladatelka. Vzdělání získala na Janáčkově Konzervatoři v Ostravě v oboru hry na klavír, ve třídě pana prof. Zdeňka Pěčka, zakončené titulem DiS v roce 2006. V roce 2019 - 2021 působila také jako pedagog na Církevní konzervatoři Německého řádu v Opavě. V oblasti korepetic se angažovala na několika školách, včetně ZUŠ Krnov a ZUŠ Město Albrechtice. Od roku 2017 je hlavní korepetitorkou na Československé pěvecké soutěži Hlas Česka, Moravy a Slezska a spolupracovala s divadelním seskupením GAFA Opava od roku 2016. Jejím uměleckým přínosem byly sólové klavírní vystoupení na vernisážích v Krnově a spolupráce s divadelním seskupením GAFA Opava. V roce 2014 obdržela čestné uznání za herecký výkon na Přehlídce ochotnických divadel Ostravské Buchary a v roce 2018 získala cenu za herecký výkon v inscenaci na téže přehlídce. Získala diplom za korepetice na Mezinárodní pěvecké soutěži Hlas Česka, Moravy a Slezska v roce 2017. Dále se věnuje moderování koncertů a akcí. Jejími dovednostmi jsou také zkušenosti se záznamem hudby, hra na klavír a zpěv v populárních kapelách. Je hrdá na svoji rozmanitou hudební dráhu. S Ilonou Rédlovou tvoří koncertní duo "DuoDenil."Proč my?

Jsme DuoDenil, zpěvačka a klavíristka, připravené rozvíjet jedinečnou atmosféru pro každý okamžik. S láskou k hudbě podtrhujeme nejen svatební slavnosti, ale i smuteční obřady, jubilea, narozeniny a oslavy, vytvářejíc tak nezapomenutelné zážitky pro naše posluchače.

  1. Před každým úžasným eventem, ať už je to svatba, oslava jubilea, narozeniny nebo smuteční obřad, se těšíme na osobní setkání s vámi. Během jedné hodiny u kávy probereme detaily, naladíme se na společnou vlnu a vytvoříme nezapomenutelný zážitek. Naše motto není jen "Náš zákazník, náš pán", ale spíše "Náš zákazník, náš kamarád." Jsme tu pro vás ve všech životních okamžicích s radostí a vášní pro hudbu.
  2. Hrajeme pro vás bez ohledu na událost – ať už je to svatba, jubileum nebo jiná oslava. Naše hudba je laděna na míru vám, začínáme osvědčenými hity, které zaujmou všechny generace. Pro ty, kdo preferují tradiční zvuk, přinášíme vkusné moderní skladby. V případě, že máte rádi klasickou hudbu, můžeme do našeho repertoáru elegantně začlenit i krásné skladby z tohoto žánru. Až přijde ta pravá chvíle, s radostí vám zahrajeme i klidné melodie pro nezapomenutelné okamžiky. Jsme tu, abychom vytvořily hudbu pro každý výjimečný moment vašeho života. 
  3. S naší vlastní aparaturou máme plnou kontrolu nad zvukem, což přináší jistotu a kvalitu, a to nejen v hotelích, ale i v obřadních síních, kostelech a smutečních síních. Bez ohledu na prostředí preferujeme používat náš vlastní vybavení, s nímž máme hluboký vztah a známe ho do posledního detailu. Jsme přesvědčené, že spoléhání na naše osvědčené nástroje je klíčem k optimálnímu zážitku z hudby ve všech situacích. 
  4. Vaše tajná hudební přání jsou pro nás nejen vítaná, ale i inspirativní. Bez obav nám je sdělte, a my se postaráme o jejich vkusné začlenění do našeho playlistu. Každá skladba bude pečlivě vybraná, aby vytvořila plynulý tok hudby a zároveň splňovala vaše individuální preference. Hudba na přání není pro nás problém, ale příjemná výzva. 
  5. Naše moderování je jako tanec slov s jemným humorem. Mikrofon je naším tajným spojencem, využíváme ho s taktem. Bez ohledu na to, jestli to bude svatba, jubileum nebo jiná akce. Házení kytic, dražby a tomboly? To vše zvládneme s lehkostí a trochou vtipu. Naše moderování je přesné, ale s trochou humorné lehkosti, která udělá z vaší události nezapomenutelný zážitek. Vaše akce s námi bude moderována nejen plynule, ale i s úsměvem.  
  6. Jsme mistři improvizace v oblasti hudby i moderace. Bez ohledu na okolnosti jsme připraveni flexibilně měnit průběh, aby odpovídal aktuální situaci. Naše schopnost improvizace nám umožňuje být dynamické a přizpůsobivé, což znamená, že žádné přání nebo potřeby nejsou mimo dosah. Vaše událost s námi bude plná překvapení a jedinečných okamžiků.
  7. Naše hudba nekončí automaticky s půlnocí nebo podle pokynů jiných faktorů. Konec zážitku s naší hudbou je vždy v souladu s vašimi přáními a dohodou. Bez ohledu na typ akce – svatba, jubileum nebo jiný okamžik – jsme připravené ukončit hudbu, až budete spokojeni. Tempo události určujete vy, a my jsme tu, abychom se přizpůsobily a završily ji přesně podle vašich představ. 

Kontaktujte nás

Vytvořte si webové stránky zdarma!